| JomelaMaya a întrebat:

Nu stiti de ce nu-mi merge Youtube? Am dezinstalat yontoo, deorece am auzit ca e un virus si de atunci messengerul merge perfect nu se mai blocheaza. De atunci, insă, nu mai merge youtube. S-ar putea să fie o legătură intre cele două? Vă rog. Am nevoie URGENT! Dau fundă celui care mă ajută. Dacă trebuie instalat ceva program doar spuneti că incerc orice. Multumesc celui care mă ajută.

Răspuns Câştigător
| JomelaMaya explică (pentru Nucreeed):

Bun, deci l-as băga, dar ai putea să-mi spui un singur lucru? Tu il ai? si la tine merge?

| Nucreeed a răspuns (pentru JomelaMaya):

Da,merge! Ti'e frica sa'l isntalezi, sau ce?laughingC'o sa strici ceva p'acolo?laughing

| JomelaMaya explică (pentru Nucreeed):

Nu, nu mi-e fricăă laughing Numai ca trebuie dă-mi instalez mozilla si de asta big grin.

| JomelaMaya explică (pentru JomelaMaya):

Am instalat mozilla si ăla si acum am intrat pe youtube am dat pe un video care se tot bloca si surpriză : Merge! Mersii mult de tot. Esti cea mai tare. Am dat fundă + vot. Mersi mult m-ai salvat :*.

| JomelaMaya explică (pentru JomelaMaya):

Si incă ceva. Se pare ca numai de pe mozilla merge. De pe chrome nu merge. Cred ca si asta era de vina. Si inca ceva de cand am instalat programul asta nu imi mai apar reclamele alea pe facebook sau pe youtube. M-ai salvat thanks :*

| Nucreeed a răspuns (pentru JomelaMaya):

"Esti CEA mai tare." aici mai omoratrolling on the floor