| Ax a întrebat:

Nu stiu ce am facut si cand dau pe youtube sa aud o melodie, melodia se aude dar vocea se aude foarte incet. ce pot sa fac?

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Unde apesi butonul pentru a reda melodia este un emoticon mic cu difuzor - ala este volumul, click pe ea si urca-l mai sus.
Daca acolo e la maximum si tot incet se aude atunci de la calculator sa dai mai tare, in coltul din dreapta jos gasesti acelasi emoticon cu difuzor si verifica daca nu cumva este dat la volum mic.