| wizopo2 a întrebat:

Deci cand dau o melodie pe Youtube, se aude foarte incet vocea cantaretului, iar partea instrumentala se aude prea tare. Cand dau in Realyek Sound Manager la Speaker Configuration, 4CH Speaker si dau pe Auto Test, in timp ce melodia merge, aceasta se aude potrivit, dar dupa ce se termina testul melodia revine la cum era mai inainte. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| whattt a răspuns:

Unde se afla in windows xp sound manager?

| ralukutza123456789 a răspuns:

Pai poate nu se aude bine la mufele de la boxa... Poate a intrat praf in ele sau daca nu e de la asta inseamna ca asa este calculatorul tau