| Twistter001 a întrebat:

Mi-am instalat un program de filmat sa fac un videoclip dar acum daca vorbesc cu cineva pe PC si ascult o melodie el aude melodia...chiar daca sunt la casti si mi se aude vocea mai incet chiar daca am microfonu aproape bagat in gura. Stie cineva cum sa modific setarile sau ce am de facut altceva? ( am dezinstalat programul )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca aude, asa sunt setarile lol. nu ai ce sa ii faci daca asta este programul, asa face si fraps si bandicam toate, nu ai ce face!

| Twistter001 explică (pentru anonim_4396):

Si chiar nu pot sa schimb setarile din alta parte?