| anonim_4396 a întrebat:

O parere despre versurile astea?

iubesc o fata cu chipul de inger primita de la dumnezeu parca e ingerul perfect
ce s-a impiedecat de amea de viata.ne-am,vazut ne-am placut si ceva magic intre
noi sa petrecut indragostindune unul de celalalt o relatie perfecta noi doi am creat.
am cazut in al meu abis si mi-e frica sa nu o pierd pentru ca mereu eu mi-am dorit o fata
asa cum e ea cu un suflet semsibil si curat caci in ziua de azi mai rar gasesti asa ceva
genul de fata asa cum e ea. Poate nu sunt versurile cele mai frumoase dar am incetcat
pintr-un simplu gest sa ii arat ca o iubesc chiar daca dragostea nu se scrie pe o coala
de hartie.A mai trecut un timp obstaculele apar dar noua nu ne pasa si incercam sa le
evitam incercam sa gasim o rezolvare la fiecare obstacol si sa dovedim lumii ca sutem
de nedespartit caci noi ne iubim chiar daca lumea vrea sa ne desparta noi suntem un cuplu
de piatra ce nu poate fi distrus niciodata.ma ambitionez chiar daca am cazut in al meu
abis vreau sa va spun tot ce am de zis.Cand sunt cu ea totul pare un vis din care nu as
mai vrea sa ma mai trezesc caci ea e fata ce o doresc sa-mi spune noapte buna te iubesc.

scuze de greseli

1 răspuns:
| Silviuloan a răspuns:

Nu-s rele sa stii. funditahappy