| anonim_4396 a întrebat:

Am mai scris cv la versuri si as vrea sa ma cer parereabig grin

iubesc o fata cu chipul de inger primita de la dumnezeu parca e ingerul perfect
ce s-a impiedecat de amea de viata.ne-am,vazut ne-am placut si ceva magic intre
noi sa petrecut indragostindune unul de celalalt o relatie perfecta noi doi am creat.
am cazut in al abis si mi-e frica sa nu o pierd pentru ca mereu eu mi-am dorit o fata
asa cum e ea cu un suflet semsibil si curat caci in ziua de azi mai rar gasesti asa ceva
genul de fata asa cum e ea. Poate nu sunt versurile cele mai frumoase dar am incetcat
pintr-un simplu gest sa ii arat ca o iubesc chiar daca dragostea nu se scrie pe o coala
de hartie

inca o sa continui versurile

2 răspunsuri:
| Dania19 a răspuns:

Foooarte fainewinking succes si spor in continuare la scris :*

| man23iron a răspuns:

Am cazut in al meu abis*