| anonim_4396 a întrebat:

O părere?
https://youtu.be/M3iRdgk_cak

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Atunci să recunoaștem: ești bun! Nu te lăsa

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tu ești Dazer?

| DannyQ a răspuns (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru DannyQ):

Atunci să recunoaștem: ești bun! Nu te lăsa

| Minerva9709 a răspuns:

Imi pare rau, nu te supăra, piesa este foarte rea. Iar despre voce nu mai vorbim. Ori te apuci serios cu oameni profesionist care sa te ajute ori mai bine nu îți mai pierde timpul.

| DannyQ a răspuns (pentru Minerva9709):

Este o piesă care reflectă o întâmplare din viața mea, nu este nimic rău în ea, răi sunt unii oameni. Cât despre capacitatea de a înțelege acel mesaj nu mai vorbim. Iar aici nu este vorba de relaționarea cu oameni profesioniști deoarece nu a spus nimeni că vrea să devină artist! Pace

| Minerva9709 a răspuns (pentru DannyQ):

Omul a cerut o opinie. Asa ca respecta părerea tuturor. Dacă ție îți place asa ceva e fix problema ta. Mai bine îți spuneai propria opinie decât sa comentezi opinia altei persoane

| DannyQ a răspuns (pentru Minerva9709):

După cum observi, vorbești cu persoana care este în cauză. Părerea este respectată, nu ai înțeles tu mesajul meu

| Minerva9709 a răspuns (pentru DannyQ):

Mesajul piesei este cliseic și fără substanță. Nu e greu de înțeles asa ceva. Nici rima și ritmul versurilor nu sunt ok. Suna rau cap coadă iar despre instrumental nici nu mai vorbim ca sigur e luat de pe net. Nu vreau sa întru în polemici cu tine. Fa ce simți și mergi mai departe. Eu ti am spus părerea mea, dacă te poate ajuta sa evoluezi bine dacă nu, e la fel de bine. Mult succes în continuare.

| DannyQ a răspuns (pentru Minerva9709):

Mulțumesc mult! Mai am și alte piese pe canal, dacă vrei îmi poți lăsa o părere și pentru acelea, părerea ta sinceră