| Gorath a întrebat:

O piesă Kalmah:http://www.youtube.com/watch?v=4jmj_ochRjk
Păreri?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Foarte faină, să trăieşti!

| Gorath explică (pentru aliceinchains):

Pentru tine, încă una: http://www.youtube.com/watch?v=dL1IJ678LbM.Mie mi se pare chiar mai bună decat cealaltă.

| Gorath explică (pentru aliceinchains):

Chiar sunt epici... Păcat că nu-s mai cunoscuţi.

| aliceinchains a răspuns (pentru Gorath):

Da, să știi. Și eu i-am descoperit de vreo câteva luni de la un user. Geniali sunt!

17 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

O stiu,imi place mult, e printre preferatele mele de la Kalmah, rezulta irefutabil si inefabil ca sunt boss intr-ale muzicii de calitate.Desi mie tot mai mult imi place Evil in You.

| Downfall a răspuns:

Îmi place place mult, mai ales instrumentalulhee hee Ruşine să-mi fie că nu ştiam formaţia

| Gorath explică (pentru Downfall):

Da,sunt geniali.happy

| dymon a răspuns:

Nu prea apreciez muzica rock dar cred ca pentru cei care le place e o piesa nice big grin

| Gorath explică (pentru dymon):

Aşa,şi dacă nu apreciezi muzica rock de ce ai mai răspuns?thinking Se cam subînţelegea că vreau păreri de la cunoscătorii genului, nu?

| dymon a răspuns (pentru Gorath):

Pai am si eu un coleg dependent de muzica rock, am ascultat si eu niste piese si imi dau seama cam ce muzica prefera big grin

| bloodyhell a răspuns:

Imi place.inceputul e super

| wforweirdo a răspuns:

Prima piesă pe care am ascultat-o de la ei. Sunt foarte tari, am toată discografia şi îmi plac absolut toate piesele!

| adelina0101123 a răspuns:

Rock? nu imi place sorry

| asdfghjkll a răspuns:

Imi place.

| BuBu005 a răspuns:

Mie una imi place!:X