| Natalie17 a întrebat:

O sa aiba 1D, concert in Bucuresti? cand?
Va rog, daca stiti, raspunde-ti.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu o să aibă concert în București niciodată.
Cel puțin nu anul ăsta.

| Natalie17 explică (pentru OnuOnulică):

Frate, ce ma enerveaza astia. Numai in USA, ANGLIA. dai concerte. In tarile mai mici, nu. straight face Mersi oricumhappy.

| Alexandru0007 a răspuns:

Daca n-am auzit eu de ei, nu o sa aiba

| Natalie17 explică (pentru Alexandru0007):

Daca n-ai auzit TU? cine esti tu sa afli? rolling on the floor esti un cantaret cunoscut sau ceva? rolling on the floor lol

| Alexandru0007 a răspuns (pentru Natalie17):

Am fost

| Natalie17 explică (pentru Alexandru0007):

Ai fost? aha. in Romania, preusupun. Dar tot nu esti vedeta, chiar daca esti cantaret in RO, asa ca daca nu esti vedeta cum de tu trebuie sa stii tot? straight face

| MaryBMTH a răspuns:

Sper din tot sufletul că nu

| Natalie17 explică (pentru MaryBMTH):

Daca nu iti plac, de ce comentezi? adica, spune-mi. ce cantareti iti plac, tie? ( cat timp, au ajuns departe la X factor U.S.A. nu cred ca sunt atat de naspa )!