| ioana2001 a întrebat:

O stiti pe Miley Cyrus? Ei bine am auzit ca sa trogat. E adevarat?

30 răspunsuri:
| Diana3 a răspuns:

Da,e adevarat

| LOLA33 a răspuns:

Da este adevarat!

| PurePoison a răspuns:

Da este adevarat, s-a drogat la aniversarea ei de 18 ani, niste prieteni au incurajat-o.

| madalina_7960 a răspuns:

Da, este postat un filmulet cu ea pe youtube

| mihaela0205 a răspuns:

Este adevarat. Uite linkul sa te convingi:
http://www.libertatea.ro/......14371.html
Funda? plzzz

| raulio7 a răspuns:

Da e adevarat

| xGypsyQueen a răspuns:

Dap e adevarat :d

| Popmusic a răspuns:

Da este adevarat ca s-a drogat cu salva

| SwAn a răspuns:

Se pare ca ca da, cu niste salvie sau ceva de genu la majoratul ei, sunt poze cu ea sub efectul drogului in tot internetul... daca vrei poti sa cauti sa vezi, eu am citit intr-o revista...

http://www.stilfeminin.ro/......ui-ei.html

| purplerainbow a răspuns:

Si eu am auzit aceasta veste si a fost putin neplacuta. Chiar imi pare rau ca din fta buna si inocenta a ajuns sa se drogheze sau sa faca altele mult mai ingrozitoare. Cred ca i s-a urcat la cap chestia ca este o mare vedeta si poate sa faca ce vrea si de aceea face lucruri care nu ar trebui sa le faca, mai ales pentru ca este un idol pentru foarte multi copii care vor avea numai de pierdut daca o urmeaza pe aceasta presupusa diva. Imi pare rau ceea ce a ajuns deoarece mie imi placea de ea, cum era, cum canta etc.

| Shery a răspuns:

Da, cu etnobotanice.

| Ally_8814 a răspuns:

Hi! Intr`adevar, se cam aude mai peste tot ca kiley s`ar fi drogat la petrecerea ei de 17 sau 18 anilaughing. si pana la urma. e treaba ei ce face.ca a vrut sa incerce nu e un lucru rau.doar sa nu se tina de asa ceva!

| CamyAngel a răspuns:

Din pacate este adevarat ca Miley s-a drogatsadTulburariile pe care le are din cauza divortului parintilor a afectuato si acum a ajuns o drogatasad
Sincer imi pare rau pentru ea pentru ca era o actrita si o fata buna cand era mai mica dar acum cu cat a crescut mai mult a luat-o pe un drum total gresitsad
Este cam cu... stii ubig grin

| sudy a răspuns:

Da e si un videoclip cu eawinking

| FeelTheRainbow a răspuns:

Da.si nu numai odata.

| pwp a răspuns:

Da, e adevarat!
a scris si tatal ei pe pagina de twiter!

pa-pa

| fulia a răspuns:

Da este adevarat. Mi se pare ca chiar de ziua ei

| fulia a răspuns:

Da este adevarat.Chiar de ziua ei de 18 ani, imi pare rau.

| fulia a răspuns:

Da este adevarat, chiar de ziua ei de 18 ani.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, e adevarat, si Demi Lovato la fel. Bine, vad ca a inceput s-o ia pe urmele ei. Oricum, nici Selena nu mai are mult.

| larisa_7816 a răspuns:

Pai nu stiu

| thegreatgatsby a răspuns:

Lol, pai pana la urma toata lumea se drogheaza... *cough* tigari *cough*.
Si oricum, planta cu care ea s-a drogat e legala in california thinking

| Sconcsiş a răspuns:

Da mă, s-o trogat! (orice ar fi aia)

| wassssup a răspuns:

De fapt, ea s-a DROGAT nu TROGAT si, da, este adevarat. daca e sa cauti pe youtube "miley cyrus drogata" sau ceva de genu' o sa-ti dea un chestionar sa completezi cu e-mailul tau (parca) ca sa vada cu adevarat daca ai peate 18 ani. mie asa mi-a dat. o nebuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau este adevarat si eu am auzit de cele intamplate si eu chiar acum vin din america de la un concert de al ei acolo a fost zarva mare toti fanii puneau intrebar ciudate dar ea a raspuns negativ ceea ce nu este adevarat miley se drogheaza este lezbiana si la un concert sia aratat pasarica imi pare simcer rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragii mei din bong nu neaparat te drogheziwinking ci poti sa fumezi tutun sub o concentratie mai marewinking si starea ei euforica putea sa fie si din cauza ca era sunb influenta alcoolului... ca sa stiti videolul de pe net nu dovedeste nimicwinking si chiar daca s-ar droga ce pnm asta inseamna ca ramane fara talent, ca daca ea se drogheaza si fanii o fac sau daca e o drogata melodiile ei nu ai au valoare... va zic eu ca nuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. este adevarat. intra pe google, miley cyrus se drogheaza si vei vedea acolo un film. cu placi. :d :* :w :p

| Teona2000 a răspuns:

Daaaaaaaa este ffffffffffffffffffffffforteeeeeeeeeee adevarat!