| Bianca_3321 a întrebat:

Stiti id-ul lui Miley Cyrus?

Răspuns Câştigător
| SnicK a răspuns:

Ea nu foloseste Yahoo.
In primul rand vedetele folosesc MSN Live Messenger, Yahoo este o aplicatie simpla si gratis, MSN e ca Yahoo doar ca mai performant si iti cere WINDOWS ORIGINAL NU Piratat, asa ca nu multi au MSN, doar cei din strainatate au mai mult.
Deci...cu siguranta ea nu are Yahoo, are MSN, Live Messenger, Skype, Sau orice alceva...deci intelege.
Si ea nu sta de povestit cu tine sau cu altcineva.
Gandeste-te sincer daca tu ai fi Miley Sau alta vedeta...toti fani din lume sa te tot BUZZAIASCA "BIANCA BIANCA CE FACI? CATALINA CATALINA CE FACI? ALO? BUZZ? CATALINA? ALOOOO BIANCA?"
CRED CA NU TI-AR PLACE, SI AVAND in vedere ca Miley Are o gramada de fani ...asa ca nu mai incerca, ca in VECI nu vei sti.
Iti recomanda twitter.com site-ul tuturor vedetelor, e ca un hi5, si sunt oficiale profilurile.
ASTA E

30 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Miley_papushik_skumpy sau hannah_pisikutza2000 dar intra rar. ori pe unul ori pe celalalt. Oricum, da-i add pe amandoua id-urile, e foarte prietenoasa. Dai fundita?batting eyelashes

| viatadecacatt a răspuns:

Numai pune intrebari de genul vreau id lu Madonna miley si cine mai vreti, nu il gasiti aici, de fapt ce va trebuie voua id-urile unor vedete ca si asa nu au timp la dispozitie sa intre pe mess.astea sunt intrebari pe care numai un copil de maxim 12 ani le poate pune.

| Razvan a răspuns:

N-are. Tu chiar crezi ca infirmul ei timp liber si l-ar petrece pe mess?raised eyebrows

| AndutzaAndu a răspuns:

Am inceput iarasi cu Miley Cyrus? Nu cred ca are id, si chiar daca are, nu si-l face public! Si in plus, la cati fani are, daca si i-ar adauga in lista pe toti, i s-ar bloca id-ul poate laughing.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Ea nu are ID, mai ales ca nu intra pe mess.

| Summer Memories a răspuns:

Cand n-o sa mai intrebati de aia? angry

| Ana a răspuns:

Nu.

| faranume a răspuns:

Nu are timp sa vorbeasca cu fanii asa ca nu isi face id-ul public!happy

| mary a răspuns:

Doar eu il am si nu ti-l daurolling on the floor. frate mai terminati-va cu chestiile aste de genu':imi place hannah montana(sau cum s-o scrie), imi place miley cyrus. vreau sa fiu prietena cu ea. vreau id-ul ei ca sa vb cu ea, sa fie prietena mea... mi se face rau.reveniti la realitate fratilor! e doar o proasta care canta la fel ca o multime de fifitze! doamne! ce-a ajuns lumea in ziua de azi

| deea_1980 a răspuns:

Da, este Miley.Cyrus.Normal ca nu il am, crezi ca l-ar face public? Imi pare rau ca te dezamagesc.

| cosima11 a răspuns:

Da
id este
buna_sunt_hannahmontata_dati`mi_pace!
laughing
lol ce intrebare rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley_hannah00
sa nu ii spui de la cine ai id ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iepurila esti cam prost. Adica tu crezi ca nimeni nu intra pe acest site? Intra o gramada de oameni sau copii si vad id-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici de-a naibii nu ti-l dauhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ID-ul lui Miley e: miley. xxoxxo fiindca a dat webcam si era cu Lilly! Crede-ma! Da si tu un add si vei vedea, ea ewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il stiu pe adevaratul eu tin cu miley si n-am sa il spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id'ul lui miley este:miley_destiny_hope9233@yahoo.comhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am happy pe al lui Miley Cyrus : puppy_cyrus92 dar sa stii ca ea e cea adevarata pentru ca mi-a dat web si poze cu ea... care nu apar pe google! A si apropo @Snik : nu e neaparata nevoie de msn si mai stiu eu ce... fiecare vedeta poate sa aiba si skipe, si msn, mess si mai multe chestii asa ca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cu ce incepe id-ul lui miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... dar vreau si eu sa sthyu...de curyozytate.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
mileycyrus78

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destiny_hope_cyrus.mileycyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il stiu si nul vil zic laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id-ul ei:miley_world_destiny_cyrus@yahoo.com
dar te rog nu-l mai da la nimeni decat la cei de pe aceasta pagina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai treziti-va eu am id-ul lui miley si am vb cu ea dar nu e ea pentru ca i-am zis sa imi dea web si nu mi l-a dat pentru ca nu ea eaaaaaaaaa asta e viatat reala nu oun joc video o vedeta nu si-ar da id-ul nici intr-o mie de ani deci s-a zis cu sansa voastra de a o intalniiiiiiiii yeeeeeeeeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mha mai terminati cu idurile astea ca, cred ca le-am bagat p toate si sunt niste falsuristraight facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idul lui miley pentru e(mc1992miley)tongue

| OnTheTop a răspuns:

Id-ul ei este: miley_hannah18 mi-a dat web. Nu crede id-urile celelalte acele id-uri le-am bagat dar au poze false pe care le gasestii pe google scriind poze miley cyrus. Dar asta are o poza realista