| Sophii a întrebat:

Miley Cyrus chiar se drogheaza? Asa am auzit.

Răspuns Câştigător

Potrivit ziarelor Miley Cyrus se drogheaza. dar cine stie daca este sau nu adevarat.

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ţie chiar îţi pasă? E treaba ei ce face, de unde crezi că ştim noi sigur?

| analia0103 a răspuns:

Da! e foarte adevarat uite aici dovada
http://www.libertatea.ro/......14371.html

| dragutzyka29 a răspuns:

Eu nu cred

| sweetgirl_3109 a răspuns:

No este adevarat

| Sophii explică:

Alte raspunsuri? Dau fundita.

| cmmx03 a răspuns:

Nu este adevarattongue nu crede

| cmmx03 a răspuns:

Nu cred... ziaristii si toti astea vreau sa isi faca audienta si de alea nu ai ce sa crezi

| anycutza [:X] a răspuns:

Miley nu se drogheaza :O
Cine te'a mintit?

| sickparade a răspuns:

We don't really care! Oricum nu cred ca e adevarat. Probabil are si ea parintilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma! daca era asa arata la televizor in Romania starea ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitativa la filmele de pe net si ziceti daca credeti ca ai e maili sau nu! oricum eu cred ca ea e! Oricum daca ea e m-a dezamagit (sunt un mare fan parinti mei m-au dus pestetot in lume sa ii vad concertele acum nici nu mai vor sa aude de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa! dar nu crede nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley nu sar droga deci eu nu cred! Sa stiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este adevarat... Am fost in California in vacanta si numai despre asta arata la televizor si scria in ziare... Iar apoi, a fost chemata la o emisiune unde a recunoscut. straight facelaughing

| adiiadishor a răspuns:

Nu stie nimeni nimic clar, e o viata a oricarui om ca si a tawinking nu stii niciodata cand iei din greseala ceva ceea ce ti-a bagat prietenul, etc. nu este nimic clar si concret ca se drogheaza!

| AmaazingButterfly a răspuns:

Nu.Asta este o mare prostie! Sigur ca nu se drogheaza.

| orestis a răspuns:

Eu crd ca ea nu se drogheaza desi s-a cam destrabalat in ultima vreme