| vnvrgvskjdv a întrebat:

Of,de cateva zile ma chinui sa aflu cum se numeste o melodie.Nu stiu de cine este cantata.Este o melodie mai veche,in romana,cantata de o femeie, cu o voce frumoasa si puternica.In refren tot zice "am nevoie de tine".Am cautat pe net,dar nu e chiar lenta,e mai energica si nu e siropoasa, asa gen "sub clarul lunii" e mai puternica.Banuiti cam care-ar fi? puppy dog eyes Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| CuteCurly a răspuns:

Aaaaaaa laughing Si eu cautam ca proasta o melodie cu numele Te vreau langa mine laughing

10 răspunsuri:
| CuteCurly a răspuns:

Roxana Popescu - Te vreau langa mine.

| vnvrgvskjdv explică (pentru CuteCurly):

Nu,nu e asta sad.

| CuteCurly a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Ok lasa poate o sa vada cineva intrebarea si o sa iti zica raspunsul happy

| CuteCurly a răspuns:

Uite, nici asta nu e :
ramona badescu-te vreau langa mine

| vnvrgvskjdv explică (pentru CuteCurly):

Nu nu este. sad.Nu e lenta, si are un negativ mai modern.Subliniez,nu asta e numele melodiei ci versul cel mai repetat din refren.Ma chinuie laughing

| vnvrgvskjdv explică (pentru CuteCurly):

laughing.Oricum,iti multumesc mai ales pentru ca te-ai interesat! :*

| CuteCurly a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

laughing:*

| CuteCurly a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Aaaaaaa laughing Si eu cautam ca proasta o melodie cu numele Te vreau langa mine laughing