| chucky_8545 a întrebat:

(OFER FUNDITA!)Buna! Am nevoie de ajutorul vostru.Am rugat-o azi pe o fata sa-mi trimita niste piese pe telefon prin Bluth', si mi-a trimis una care are la nume "party mix"dar nu e completa.are doar 2 min fara cateva secundeoh go on.Am intrebat-o in pauza urmatoare cum se numeste, si a zis ca nu stie, si ea la randu' ei a primit-o.La inceput, e o voce feminina care face "aaaaaa" si parca la sf ar spune ceva de genu "jmaltz", nu inteleg chiar bine.Si stiu sigura ca nu e un mix, pentru ca am mai auzit-o undeva, ori la radio, ori la tv acum 2-3 saptamani.sau chiar mai mult; pe parcursul melodiei(sau ma rog, cat am eu)mai apare pe fundal vocea acea care face "aaaaaaaaaaaa". Multumesc foarte multhappy

2 răspunsuri:
| chucky_8545 explică:

Daaa, stiu, da asa incepe...gen urlet, nu stiu cum sa-ti explicstraight facesad. Pai nu am piesa completa, de aia are la mine doar 2 min, se si termina brusc, dintr-o data, se vede ca nu-i completa, si eu vreau piesa completahappy.
Oricum, multumesc de ajutorhappy

| nestlebaby a răspuns:

Aaaaaaaaaaaa? suna a altceva, nicidecum a piesa laughing o piesa normala are minim 3minute jumate. sigur e altceva tongue