| chucky_8545 a întrebat:

[Ofer >fundita!:]Buna, am primit azi pe telefon o melodie cu titlul "party mix", dar stiu sigur ca nu e un mix pentru ca am mai auzit melodia aia ori la tv, ori la radio, sunt sigura.La inceput apare o voce feminina care face ceva de genu"aaaaaaa"timp de vreo 5-6 secunde, apoi spune un cuvant.mai complicat, nu il inteleg ca lumea, mai deloc, e gen "jmaltz"big grinlaughinglaughing. Fata care mi-a trimis melodia a spus ca nici ea nu stie cum se numeste.Nu e completa melodia pe care o am in telefon, de aia am nevoie de toata. E prea frumoasa, e doar negativ in afara faptului ca la inceput e chestia acea cu "aaaa+cuvantlaughing" si mai apare o data sau de 2 ori pe fundal aceeasi voce, care tot face "aaaaa"...in rest e doar negativ.Ma poate ajuta cineva? Va rog

5 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Smiley - Party Mix

Aceasta ar trebui să fie.

| chucky_8545 explică:

NusadE mult mai ritmata melodia, si in afara de "aaa"[big grinlaughing] e doar negativ...sunt sigura ca piesa asta e in foarte multe discoteci, cluburi.pentru ca e f ritmata, se danseaza f bine pe eahappy

| chucky_8545 explică:

Nu, nu e.In + am zis ca e o voce feminina...pe tot parcursul piesei.Ms orkm de ajutorhappy

Răspuns utilizator avertizat
| lolwut a răspuns:

Simplu - party mix?