| SunnyDayツ a întrebat:

Omg ce hot e :O:O:O:O si frumos :X si canta bine :X:X si danseaza bine :O

http://www.youtube.com/watch?v=jCWV9ubblBU

Ce parere aveti?:O

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Baaa,gataaaaaaaaa! Toti.A devenit acum categoria Muzica camp de lupta rockeri/metalisti vs. restul lumii.Poa' s-asculte ce vrea, daca atata ii poate capul. Putem noi sa-i injuram oricat am vrea ca tot asta o sa asculte.

Coreila, uite aici cantaret hot care are si voce:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

39 răspunsuri:
| seba99 a răspuns:

Sunt baiat si a dansat bine si a cantat bine stiu la ce te gandeai :O:O:O:O:O:O

| DexterKill a răspuns:

Sincer, versurile nu au nici o noima

Răspuns utilizator avertizat
| AnaisC a răspuns:

Apai' daca asta-i hot eu is gaina oparita...se vede ca nu stii ce inseamna barbat frumos(avand in vedere ac asta nici macar nu e barbat:-?)
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| FucktheSystem a răspuns:

1.Nu văd nimic hot la el.
2.Nici frumos nu mi se pare.
3.Melodia e oribilă și versurile la fel.
4. Dansul nu e deloc relevant, aici vorbim de un cântăreț...

Părere : Dacă o să am ocazia să văd mai mulți ca ăsta o să ajung să am aceeași părere ca @Sataninside privind Japonezii ( sau ce dracu e ăla)

| Polaris a răspuns:

Are o voce imbecilă şi un dans de retardat. Şi e la fel de hot ca un cub de gheaţă în vârful munţilor.

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns:

Cum am mai repetat de sute de mii de ori în răspunsurile mele nu-mi place Bon Jovi 8-|.
Și da, ascult muzică satanistă și-mi place. Te anunț că Bon Jovi nu-i satanist, asta-i muzică satanistă : http://www.youtube.com/watch?v=WGVuQhDAhRw
Ciudă? Cred că glumești?! :))
Și vroiam să te anunț ceva, eu al un cântăreț nu apreciez dansul ci muzica. Nu-mi pasă că poate să danseze în timp ce cântă cât timp cântă ca o cizmă udă.
Aaa da și am precizat că nu-s sigură că-i japonez și că nici nu-mi pasă.
Apropos, nu-mi place nici un fel de pop, mă rezum la rock-ul metalic satanizat. AMIN.

| Polaris a răspuns:

Mi-a trimis mesaj:
'Daca il iubesti pe Dumnezeu numai jigni oamenii'
Sunt ateu. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am înțeles că ești agnostic thinking

| Afdsa a răspuns:

Şi bunica e mai hot decât tractoristu' ăla...

| Iisusa a răspuns:

Dacă dumnezeu ar fi existat, n-ar fi lăsat să se nască progenituri ca tine...

| AnaisC a răspuns:

@mhn24
Mie mi-a zis ca nu totul se rezuma la usa si europarolling on the floor
Asta mi-a pus capacrolling on the floor

| Polaris a răspuns:

@WarAndRiot - Să nu uităm de asiaticii cu freze de oaie.

| a2 a răspuns:

Tocmai mi-am stricat 3 minute şi 45 de secunde din viaţă ca să ascult asta. Ca să nu mai spun că după ce l-am văzut pe ăsta, nici cu ochii nu mai stau prea bine.
Ştii, chiar nu aveam nici o treabă cu gusturile tale îngrozitoare în materie muzică dacă nu te luai de Bon Jovi. Şi cică Bon Jovi nu sunt religioşi? Normal, dacă asculţi doar o melodie poate nu crezi asta, dar de exemplu la mine la şcoală a venit un preot care a spus citez: "Bon Jovi sunt cea mai spirituală trupă pe care am auzit-o, sunt un mare fan şi poate aţi şi auzit că mi se spune preotul Bon Jovi", apoi a cântat o melodie de la ei. Asta aşa ca să vezi şi o opinie profesională.
Aaa şi ştii, eu de obicei sunt genul de persoană "make love not war" chiar dacă, din spusele tale, ascult "rockişti satanişti", dar ăla de care te-ai amorezat tu arată ca un bărbat-Beyonce fără voce şi fund.
Dar oricum, toţi trebuie să visăm la cineva, nu? (sau să avem coşmaruri) happy

| AnaisC a răspuns:

@mhn24
Ce ai cu bietul animal?straight face

| Polaris a răspuns:

@Jelli - Eu habar n-am ce sunt. Nu cred în dumnezeul biblic oricum.

| HelterSkelter a răspuns:

Copilas,scrie corect inainte sa mananci "maro"

| AnaisC a răspuns:

@HelterSkelter
La care dintre copilasi te referi?laughing

| FucktheSystem a răspuns:

@mhn24 Pe mine m-a trimis la biserică. După ce i-am explicat că nu cred în Dumnezeu mi-a zis că n-are ce să discute cu necredincioșii și că o să ajung în iad...Dra n-a înțeles că nu cred în iad straight face

| Polaris a răspuns:

@FucktheSystem - Huăă, necredincioaso! O să ardem împreună în iad!

| Oxanna a răspuns:

Deci.scuza`ma sa-ti distrug visul da asta descrie o partida de sex in melodie...cel putin asta aud eu...
si de Bon Jovi nu te lua tu satana! ca apoi vin toti,, rockerii satanisti'' pa tine si ai blit`o devil

| FucktheSystem a răspuns:

@mhn24 Perfect, eu tu și toți sataniștii de aici. By the way, aduc eu Vodka! Te oferi să aduci niște sos de roșii să o invocăm și pe Bloody Mary să ne însoțească în iad?batting eyelashes

| Polaris a răspuns:

@FucktheSystem - Va fi onoarea mea. smug

| FucktheSystem a răspuns:

Hei sataniștii mei favoriți, uitați ce mesaje primesc eu :

1. Bine draga eu nu zic de ortodoxi ca aia normal ca nu il iubesc pe Dumnezeu...zic de Penticostali si daca vrei sa stii dovada clara am sa-ti dau
tata vorbeste cu Dumnezeu.adica dumnezeu ii vorbeste si el zice bisericii ce sa faca sa nu mai fie atati oameni depresivi e plin peste tot de oameni tristi.
Răspunsul meu :
Glumești, nu? Îți place să îți bați joc de mine sau ce?
Cum adică tac-to vorbește cu Dumnezeu? Îl sună? Intră pe chat?
Sincer, ne crezi chiar atât de proști? Sper că nu te superi dar o să public mesajul ăsta poate cineva înțelege ceva că eu nu am înțeles nimic. Oricum dacă e adevărat ec spui n-ar trebui să te deranjeze happy

2. Fata mai bine nu vorbi, daca nu-s ti ce e ala Duhul sfant, sti ce inseamna duhul sfant, na tata are duhul sfant si Dumnezeu ii poate vorbi happy
Răspunul v-a urma, trebuie să mă gândesc mult cum să mă adresez unui om cu probleme mintale grave.

Acum vă puteți oprii din râswinking

| Polaris a răspuns:

Tac'tu are reţea divină cu godu' de la Duhul Sfânt SRL.

| MrSpooky a răspuns:

"v-ar placea sa fiti ca el" eh?
afla ca ma bucur cum arat
nu vreau sa arat ca o mascota de cereale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate. Arată superb. E așa frumos, hot și cânta bine love struck

Ben Burnley.