| SunnyDayツ a întrebat:

Omg ce hot e :O:O:O:O si frumos :X si canta bine :X:X si danseaza bine :O

http://www.youtube.com/watch?v=jCWV9ubblBU

Ce parere aveti?:O

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Baaa,gataaaaaaaaa! Toti.A devenit acum categoria Muzica camp de lupta rockeri/metalisti vs. restul lumii.Poa' s-asculte ce vrea, daca atata ii poate capul. Putem noi sa-i injuram oricat am vrea ca tot asta o sa asculte.

Coreila, uite aici cantaret hot care are si voce:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

39 răspunsuri:
| iHeartKpop a răspuns:

Ooof doamne.
Da, scumpo, e tare, e hot, e super! Dar iti dau un sfat: si mie imi place kpop (il iubesc de fapt) dar nu ma vezi pe mine ca pun tot felul de intrebari si insultandu-l pe Bon Jovi (cu toate ca n-am ascultat muzica lui inca) nu-i va face nici un pic de bine.
Mie-mi place ca romanii nu stiu sa diferentieze un chinez dintre un japonez, ca nu stiu sa diferentieze dintre chineza si coreana si ca nu stiu ce-i ala kpop.Ma simt mai comfortabil asa.
Daca ei vor sa asculte...ce-or asculta ei, lasa-i sa-i asculte si din nou, nu il insulta pe Bon Jovi.
A, si apropo, FucktheSystem, te-am vazut pe aproape toate intrebarile fetei asteia, ce esti? Stalker? Nu-ti place kpop? Bine, am inteles, ti-ai exprimat parerea o data, nu e nevoie s-o exprimi pe FIECARE intrebare.Si McTre, versurile coreene nu au nici o noima fiindca sunt traduse in romana...
Nu va place? Am inteles! Nu ma vezi pe mine ca intru pe toate intrebarile despre Justin Bieber si-i injur pe ''fanii'' lui!

| Iisusa a răspuns:

Dacă dumnezeu ar fi existat, n-ar fi lăsat să se nască progenituri ca tine...

| LolNope a răspuns:

Piei Satana si du'te dracul!

Te iei tu de Bon Jovi? Nici unul din idolii tai nu o sa se ridice vreodata la inaltimea lui!

Ai nevoie de o lectie de viata de genu:penticostalii sunt cei mai prosti, tampiti si ratati oameni din lume.Sunteti niste profitori jegosi care nu stiu sa faca altceva decat sa se ia de altii.Bine,eu sunt ortodoxa,ma mandresc cu asta,dar nu am nimic cu ateii,nici cu satanistii si sincer ii consider mult mai cu capul pe umeri decat oricare dintre ciudatii de penticostali, iehovisti si toate sectele handicapate specifice Romaniei(ca sectele din strainatate sunt cu oameni normali, care nu poarta tulpanu'n cap si fusta'n pamant).

| DexterKill a răspuns:

Sincer, versurile nu au nici o noima

| MrSpooky a răspuns:

"v-ar placea sa fiti ca el" eh?
afla ca ma bucur cum arat
nu vreau sa arat ca o mascota de cereale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am înțeles că ești agnostic thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate. Arată superb. E așa frumos, hot și cânta bine love struck

Ben Burnley.

| AlexUtzul98 a răspuns:

Ce handicapat rolling on the floor)

| Vampire_9682 a răspuns:

Te înţeleg.
Cei care critică şi se dau inteligenţi aici nu ştiu despre ce vorbesc.
Acest cântăreţ are un gen specific de muzică pe care îl cântă. Este KPOP, deci este foarte diferit de ce vedem noi la tv.winking
Koreeni au alt stil de îmbrăcăminte, se exprimă altfel în melodii...
Ce pot să spun, sunt perfect de acord cu tine! Este şi hot şi cântă şi bine. happy

| seba99 a răspuns:

Sunt baiat si a dansat bine si a cantat bine stiu la ce te gandeai :O:O:O:O:O:O