| Directioner99 a întrebat:

One Direction in Romania? Stiti ceva? ..Conform unui site 1Dva sustine un concert la galele X Factor din 23 decembrie.E adevarat.

4 răspunsuri:
| aishastefi8 a răspuns:

Eu am vazut din intamplare pe pagina X Factor ca vor venihappy

| OrdinaryGirld a răspuns:

Da,am vazut si eu pe mai multe site'uri inclusiv si Music Channel dar din pacate nu e adevarat.Cei care se ocupa ce pagina de twitter X factor Romania au spus ca e doar un zvon.sad

| τττ a răspuns:

Bună,Ramona.
Nu,nu vin.Am aflat şi eu, din păcate.Ar fi fost prea frumos să-mi întâlnesc idolii.
Pa, pa.

| summergirl25 a răspuns:

Eu sincer nu cred ca este adevarat.