| lariistypayhorlikson69 a întrebat:

Buna TPU : )
OMG! Este adevarat ca One Direction vin in Romania la X Factor?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara Larisa,încă nu este oficial, până atunci rămâne un zvon, până nu vezi nu crede, aşa sunt unele persoane naive şi după ce află că nu vine le pare rău, aşteaptă o scurtă perioadă până se lămuresc lucrurile.
O seară frumoasă!

5 răspunsuri:
| axwell15 a răspuns:

Probabil cheloo o sa-i violeze sau o sa-i bata..asa ca..mai bine sa nu vina happy

| Metaler a răspuns (pentru axwell15):

Da..Cheloo ar sterge pe jos cu ei.ce canta One Direction nu se poate chema muzica

| lariistypayhorlikson69 explică (pentru Metaler):

Mie imi place foarte mult One Direction si consider ca [,] ce canta ei este muzica!

| AlwaisBesideYOU a răspuns:

Din cate stiu, nu este adevarat. Dar...ramane de vazut. Ar fi super sa vina. Nu-i asa?happy