| ionutz2004paramore a întrebat:

Paramore; Linkin Park sau Metallica ce preferati?

18 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Metallica

| thegatekeeper a răspuns:

Metallica in perioada de inceput, respectiv primele albume, cum ar fi Kill 'Em All sau Master of Puppets.

| FadetoBlack a răspuns:

Metallica.

Răspuns utilizator avertizat
| greyhound a răspuns:

Aleg vechiul Linkin Park

| Grimmjow69 a răspuns:

Linkin Park \m/

| KristalPop a răspuns:

Prefer Metallica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metallica si Linkin Park.
Nu pot sa aleg dintre cele doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legătură are Metalicca cu cele două trupe?

| Vans a răspuns (pentru anonim_4396):

Metalica e o trupă de 2 bani.Nu ştiu de ce a comparat-o cu Linkin Park şi Paramore.

| Disharmony a răspuns (pentru anonim_4396):

Metalikka*
Dacă luăm în considerare doar ultimele albume, în special Lulu... să ştii că are.

| Thunderstruck a răspuns (pentru Disharmony):

Death magnetic (ultimul album metallica), e pe locul 3 in albumele mele preferate de la ei, pentru mine, e peste master, kill'em all si black album.Si observ ca multi fani metallica apreciaza foarte mult magnetic-ul, care are cele mai complexe riff-uri dupa justice.Lulu e albumul lui Lou Reed, care de-alftfel, il apreciez, fiind un album de muzica clasica interpretata pe instrumente "moderne".St.anger imi place foarte mult, doar una sau doua melodii nu-mi prea plac de pe album, partea proasta fiind ca n-are solo-uri, daca ar fi avut ar fi fost printre primele 5 in topul meu.Reload-ul si load-ul pentru mine au printre cele mai bune versuri, si erau la maturitate dpdv muzical cand l-au facut.Ar fi putut scoate cel mai bun album zic eu, dar n-a fost sa fie, desi imi plac si astea 2.Sincer, black album mi se pare mai prost decat toate pe care le-am enumerat adineauri.Si stiu ca nu pot sa-ti schimb parerea, dar macar incearca sa le asculti mai atent/a.

| FearOfTheDark a răspuns:

Metallica n-are ce cauta aici.Paramore si L.P is prea valorosi.

| Rockefeller a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Troll?
Metallica e o legendaa rockului!

| FearOfTheDark a răspuns (pentru Rockefeller):

Am tricouri cu Metallica...
Da, stiu ca e o legenda.Asa fac eu cand cineva baga in oala o legenda cu 2 trupe extrem de comerciale.

Răspuns utilizator avertizat
| Rockefeller a răspuns:

Nu ai cum sa alegi din aceste trupe, deoarece provin din ramuri diferite ale rockului, persoana care o sa aleaga asculta tipul de rock al respectivei trupe.Toate trei trupe sunt bune, nu am cum sa le compar dar prefer Linkin Park deoarece imbina rock alternativ, hip-hop și electronic

| TheTrooper a răspuns:

Linkin Park si Metallica.winking
Nu pot alege intre cele doua. big grin