| ComeToTheDarkSideWeHaveCookies a întrebat:

Paramore, Mika, Evanescene, Linkin Park sau Owl City? Care va place mai mult?

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Toate imi plac, in afara de owl city(nu am ascultat pana acum). Dar daca vreau sa ascult ceva, din ce ai spus tu aleg mica(cu we are golden sau blame it on the girls) si linkin parca probabil, dar in principiu Mikahappy

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Evanescence, Linkin Park

| Ronnix a răspuns:

Pffff... cam grea alegere, insa de data aceasta cred ca voi opta pentru Linkin Park. big grin

| ImmortalQueen a răspuns:

Linkin Park si Owl Citylove struck a si Mika uitasembig grin

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Mika logic:X:X:X

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Tie?

| Oxanna a răspuns:

Mika si Owl City

| usy313 a răspuns:

Paramore, da mica cine e ca n-am auzit? straight facelaughing)

| 인스피릿 a răspuns:

Linkin Park imi plac cel mai mult dintre cei enumerati de tine, desi ultimul lor albun, A Thousand Suns e cam dezamagitor =(

| Insanity a răspuns:

Oo Linkin Park bineinteleslaughing

Ar urma : Evanescence, Paramore

In rest, nu prea ma incantahappy

| Ruxiii a răspuns:

Ti pun in oridine dupa cum imi plac.
1. Evanescence

Răspuns utilizator avertizat
| eu_4591 a răspuns:

Nu ma omor dupa ce ai enumerat tu pe acolo dar cel mai mult imi plac LP.

| deea_5125 a răspuns:

Mika si Owl City

| Albinuțăă a răspuns:

Linkin park

| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

1.Evanescene.
2.Linkin Park.

| ciupsy a răspuns:

Linkin Park si Paramore tongue