| mrman a întrebat:

Parazitii sau BUG Mafia care sunt mai buni eu merg pe Parazitii voi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce ii comparati atata.In primul rand B.U.G. Mafia au cu totul alt stil fata de Parazitii si in plus ei nu se considera "rivali", deci n-are rost sa ii comparati.Si dupa parerea mea, sunt la fel de buni.Astfel ca sunt, cred eu, cele mai tari trupe de hip-hop din Romania.

7 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Bug Mafia love strucklove struck

| Roo a răspuns:

In mod sigur parazitii!

| florin193 a răspuns:

Frate, B.U.G. MAFIA au fost, sunt si vor fi cei mai tariwinking
si Parazitii sunt buni dar oricum, Mafia e cea mai tare

| mrman explică:

Eu cred ca parazitii pentru ca ei i-au facut cunoscuti pe guess who si spike si au trecut 14 ani si ei sunt neschimbati (ca stil)

| cucaracia a răspuns:

Ca sa stric echilibrul ce s-a stabilit la aceasta intrebare prin raspunsuri, eu zic ca Parazitii merita apreciati mai mult, ei sunt cu mult deasupra mafiei si trebuie ca publicul sa recunoasca.

| Dark13 a răspuns:

BUG Mafia mai fain

| RazvAN1209 a răspuns:

Paraziti sunt cu mult deasupra.