| Paulla a răspuns:

Prima e bună. Nu ascult Avenged Sevenfold, dar sunt o trupă bună pentru muzica pe care o fac.
A doua e genială, doar e Iron Maiden. Nici n-am cuvinte, cu siguranţă e una din cele mai bune trupe din toţi anii.
Cât despre a treia, nu ascult Slipknot, dar melodia e destul de reuşită.
Penultima e probabil una din cele mai bune melodii a celor de la Cradle of Filth. Îmi place vocea solistului, e făcută pentru genul acesta muzical.
Cât despre ultima, nu o ştiam, mulţumesc pentru cele 4 minute. Nu ascult System of A down, nu sunt genul meu, dar melodia asta chiar merită ascultată.

11 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nymphetamine este facuta cu Liv, fosta solista de la Theatre of tragedy si este o ''opera de arta'' pentru cine reuseste s-o inteleaga :)
http://www.youtube.com/watch?v=HXniwSqBgjg

| Mitsuri10 a răspuns:

Deci.Wow.Iubesc trupele

| ionutzul31 a răspuns:

raised eyebrows...parerea mea deja o stii despre muzica rock in general laughing

| Korrawi a răspuns:

System of a Down mai ascult, restul not my cup of tea. In general imi plac astea mai soft sau cum vreti voi sa le ziceti, gen
https://www.youtube.com/......tps?/watch

| Paulla a răspuns (pentru Korrawi):

AC/DC nu sunt comerciali.

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

E nu happy Am auzit de nspe ori la radio ''thunderstruck'' si '' you shook me all night long''

| Korrawi a răspuns (pentru Paulla):

Cred ca depinde si pe cine intrebi; nu sunt vreun expert, doar ca am auzit persoane care ziceau ca sunt... Ca idee, piesele muzicale care le ascult se impart in 2 categorii: ori imi plac, ori nu happy. Editam, nu e problem.

| Paulla a răspuns (pentru IMC90):

Aşa să fie? Pentru prima dată când văd şi un dezavantaj la faptul că nu ascult radio.
Oricum ar fi, talentul nu le lipseşte. Să fie comerciali pentru că-i auzim la radio? Nu ştiu ce să spun, mie nu-mi par comerciali judecând după versuri. Asta-mi aminteşte de o ceartă pe care o purtau doi amici, unul susţinând că Metallica şi Bon Jovi sunt comerciali, celălalt negând.
Btw, bună formaţia asta Theatre of tragedy, nu ştiam de ea până azi. Nu m-am interesat niciodată cu cine a fost făcută melodia.

| Paulla a răspuns (pentru Korrawi):

Probabil că ai dreptate, depinde pe cine întrebi. Oricum ar fi, AC/DC tot fac muzică de calitate.

| IMC90 a răspuns (pentru Paulla):

Asta asa e happy

| Korrawi a răspuns (pentru Paulla):

Total de acord big grin. Si la Rock FM pun muzica buna, si AC/DC si altii happy.