| gorlan a întrebat:

Pareri despre melodie? Pink Floyd- Wish you were here

http://www.youtube.com/watch?v=QCQTr8ZYdhg

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

E una din melodiile mele preferate de la ei. Poate doar High Hopes si Coming Back To Life,mi se par mai bune,poate si Hey You, dar dupa ele vine Wish You Were Here.

Imi da o stare de nedescris melodia asta-nu multe chestii ma linistesc sau ma calmeaza pe mine-dar melodia asta e una dintre ele.E geniala, ma face sa-mi doresc enorm sa ma fi nascut in perioada celor de la Pink Floyd.Great song!

| FucktheSystem a răspuns:

E Pink Floyd, cum să nu-ți placă?
Chiar ieri au pus-o la masa de dimineață și ma stat să mă gândesc ce melodie e, deci merci să mi-ai amintit.

| Necrophagist a răspuns (pentru FucktheSystem):

Llla masa? dupa ce citesc zej de posturi pline cu mancare pe blogul tau vad ca ai mancarea si-n pink floyd
esti geniala, te admir sa stii

| Bogdanux a răspuns (pentru Necrophagist):

Si tu te delectezi cu blogul ei? laughingsmug.

| Necrophagist a răspuns (pentru Bogdanux):

Bine ca nu sunt la dieta

| Holocaust a răspuns:

Pink Floyd.Deja spune destule.
Majoritatea melodiilor lor, îţi dau o stare de...linişte sufletească.
şi melodia mea preferată, aş putea spune: http://youtu.be/xhgE5bfcFTU.

| Gorath a răspuns:

E ok, sunt altele si mai bunehappy

| HappyPebbles a răspuns:

Imi placehappySuna bine.happy