NOname
| NOname a răspuns:

Filmul e unul dintre preferatele mele, iar melodia merge şi ea mai de două-trei ascultări (tema e cam aiurea şi neplăcut de siropoasă, în rest e ok; chitara iarăşi e bună, instrumentalul în general...).

| Polaris a răspuns:

Mi-am cumpărat albumul ăla de la Iron Maiden când eram complet noob și nu știam exact ce iau dar am văzut Iron Maiden scris deci am luat-o. Nu l-am ascultat de vreo patru ani. laughing

Filmul nu l-am văzut. Is it any good? Nu prea le am cu filmele de după 2000.