| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

Pe ce melodie va treziti dimineata? (ce melodie va puneti la alarma?)hee hee

12 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Momentan o am pe asta:http://youtu.be/cTaocPPsc8Y

| kRedhead a răspuns:

Mie-mi dau ai mei pe ZU. Si daca nu aud Pitt Leffer - No lies, nu ma trezesc...

| Purgatoriu a răspuns:

Nu, nu fac greseala asta.

| Crucified a răspuns:

Bă, dar trebuie să mă trezesc neapărat cu alarmă? straight face Mă trezesc şi fără.

| drogh a răspuns:

Eyes Set To Kill-Darling.

| Rakanishuu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=QhJ6bE4z5vs
Pe aceasta minune ma trezesc eu de 3 ani incoace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DJ Speak One - Beat Dimineata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=gdb9RDZp7Go Dupa cum am mai spus, diminetile mele mereu vor incepe frumos. :)

| Neberius13 a răspuns:

Behemoth - Conquer All

| Disharmony a răspuns:

Ma trezesc fara alarma.

| TheMetal a răspuns:

Inainte puneam Scorpions-Big city dar imi venea sa-l dau de pereti... si am schimbat cu Nightwish_High hopse

| Gravewave a răspuns:

Dir en grey - Obscure