| elyssa20 a întrebat:

Ce faceti voi cand va treziti de dimineata?

Răspuns Câştigător
| .exe a răspuns:

Fumez o tigare beau o cafea si citesc minciunile din presa pe net

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ma schimb, aprind calculatorul, la baie, ma spal si apoi citesc mesajele primite pe mail.

| Flav a răspuns:

Ma gandesc la RalucaTpu. Raluca, mai tip mult dupa tine? Sunt aici!

| Razvan a răspuns:

Opresc alarma si mai stau in pat 10 minutewhistling

| Skylerx a răspuns:

Pai, sincer sa fiu, ma mai uit la televizor, la muzica, bineinteles dupa ce mananc. Mai citesc cate o carte, ba ma mai uit pe calculator la videoclipuri cu muzica ( ma uit pe calculator cam cinsprezece minute ) si cam atat. Trece timpul repede!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi ma trezesc foarte greu, apoi merg sa-mi iau hainele si ma duc la baie ma spal ma imbrac apoi imi fac gheozdanul...si dupa aia plec la scoala.

| Brotacelu a răspuns:

Pai prima data injur un coleg de camera laughing) un fel de buna dimineata, dupa care, ma spal p fata, mananc si calculator sau calculator si mancare laughing)
E bine? ...si am fost sincer big grin

Distractie placuta happy

| shadovv a răspuns:

Aprind caluclatorul, stau vreo 30 de minute sa ma desmeticesc, mananc ceva acolo in cantitate mica, jogging love struck si apoi teme (desifur daca am chef).

| Ada... a răspuns:

Depinde de zi, daca este in timpul saptamanii ma pregatesc pentru scoala, iar daca este in week-end ma uit la televizor, palavragesc cu sora meabig grin, citesc cate o carte...winking

| GdX a răspuns:

Golesc rezorvorul si ma spal pe ochi.

| BRG a răspuns:

Ascult muzică la pic-up discuri vechi, şi renumite, dar mai întîi fac un duş.

| Merisorr a răspuns:

Mai intai ma duc la baie sa ma spal pe fata si pe dinti si ma piaptan raised eyebrows mananc micuu dejun, apoi stau cateva minute bune sa-mi caut haine cu ce sa ma imbrac, apoi daca mai am timp dau pe U tv sau pe M tv si ascult muzica tare sa-l trezesc pe vecinu' de deasupra laughing [ nici el nu ma lasa sa dorm noaptea ] rolling on the floor si apoi daca ii in timpu samtamanii plec la scoala daca nu merg afara big grin!

| Aurelia_6050 a răspuns:

În timpul săptămânii, învăţ pentru şcoală, după care iau micul dejun. Sâmbăta şi duminica iau micul dejun, citesc o revistă. nimic prea interesant.

| madagascar a răspuns:

Dau drumu' la tv

| crishu a răspuns:

Aman soneria telefonului de vreo 10 ori pana reusesc sa-mi dezlipesc pleoapele.
Buimaca de somn, imi chem cateaua langa mine.
O tin in brate si ii vorbesc.
Ma joc cu ea si-o las sa ma pupe.
Imi aprind lenesa o tigara si ma intreb cum o fi vremea afara.
Imi ridic cu greu fundul din pat.
Trag draperia si deschid geamul.
Inspir adanc si privesc increzatoare ziua ce-ncepe.
Imi incalzesc o cana de lapte si mananc fulgi cu ciocolata.
Pornesc calculatorul si las muzica sa curga.
Buna dimineata! happy

| Denisica a răspuns:

Ma culc inapoi pana vine mami sa ma trezesca iar si sa imi spuna ca daca nu ma trezesc acum nu o sa mai ajung la scoala(si tinand cont de profii mei idioti - dupa ei ar trebui sa ajungi cu 30 min mai devreme)tongue Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mereu ma trezesc de dimineata, foarte de dimineata...
Eu mai intai ma duc la baie sa ma spal si dupa ma duc in bucatarie si imi iau un iaurt cu fructe.
Asta fac in fiecare dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opresc alarma telefonului, dupa care ma duc la baie sa ma spal.

| dann42 a răspuns:

In general fac sex