| NimeniCuActe a întrebat:

Pe ce piesa va treziti dimineata (alarma, ringtone, song)? Eu la alarma am Sepultura - Symptome Of The Universe, dar as prefera si ceva de genul muzica clasica sau Gorillaz.

27 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Asa in soapta, imi spune:
"Hai, trezeste-te, hai ma trezeste-te" [cu o voce atat de blanda love struck]
Si deodata incepe :
"Auzi, trezeste-te-n p@%#a ma-tii \m/ \m/, trezeste-te dracului odata \m/! laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Melodia pe care ma trezesc eu este Nane-nu mai e la fel :x.Incep sa cand atunci cand o aud;)) este lenta si imi place mult :D http://www.youtube.com/watch?v=9hrbSRaJ89s :).

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Mai nou, ma trezesc pe muzica celor de la Taxi - Luna.

auran
| auran a răspuns:

Pe vocea cristalina a puiutului meu micut - imi da alarma ca-i este foame!

| kh1ss a răspuns:

Hilary duff - wake up :p

| dulshe a răspuns:

Nici nu-mi mai amintesc dar poti sa zis ca urasc acea melodieangry am inceput sa urasc toate melodiile care ma trezesc dimineatalaughing sincer cand aud acea melodie dim k ma trezeste uff ce nervi imi mai fac(si nu e din cauza melodiei, e faptul ca trebuie sa ma trezesc, si de asta am ciuda pe ea)

| Diva a răspuns:

Star wars-soundrack

| Broadband a răspuns:

Enya -lothorien

| Kiyy a răspuns:

Avril lavigne - runaway tongue

| Momo_4574 a răspuns:

batting eyelashesGorillaz-O Green World. o ador :X

| covexrobu a răspuns:

Eu ma trezesc de obicei inainte sa sune telefonul. Dar imi pun foarte rar telefonul sa sune. In rest ma trezese mama. Incearca o melodie de la Varu sandel - buna dimineata. Sa vezi ce te trezeste melodia respectiva.

| baba a răspuns:

Eu mă trezescu cu Phoenix- Baba Novac. E zgomotoasă, numai bună să te scoată din pat.

| moonY a răspuns:

Am vrut si eu sa postez o astfel de intrebare
my dying bride -all swept away

Răspuns utilizator avertizat
| AmPiticiPeCreier a răspuns:

Michael Franti - Sound of sunshine
Melodia asta este foarte potrivita pentru a te trezi dimineata love struck

| prettyodd a răspuns:

We the Kings - Secret Valentine (incepe asa mai lent si iti mai ofera cateva minute de cuibareala in pat) sau Green Day - American Idiot (la asta chiar sari in picioare laughing )... A! Si Jessy McCartney - Leavin' ( la inceput chiar suna ca o alarma desteptatoare).
happy

| lady love a răspuns:

Eu ma trezesc cu lady gaga -lovegame. nu stiu... cand aud melodia parca ma invioresc chiar daca, praktik, urask sa ma trezesc dimineata:yawnlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Korn and marlyn manson -sleepy hollow...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pun rar telefonul sa sune, si-l pun la Akon-Right Now

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O melodie foarte frumoasa...numai buna de trezit dimineata : Midnight Hour-Running Away

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia cu care ma trezesc eu suna cam asa: Hai trezeste-te... haaaai trezeste-te.hai ma...auzi? TREZESTE-TE in P**** MA-TII! TREZESTE-TE DRACULUI ODATA! ops scuze p. s. Incepe lent, se termina cu o melodie rock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne cat iubesc Gorillaz. Eu ma trezesc in fiecare dimineata de 1 an asa...pe melodia lor Clint Eastwood. Ma tot intreb, am sa ma plictisesc vreodata de ei? laughing

| mIsTeR a răspuns:

Makano... tu&eu

| vasilicabye a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=O61Do03ZCjw
Lego Star Wars - For the millionth time, i didn't make this

asta o am eu la alarma la telefon

| vasilicabye a răspuns:

Salut:
http://www.youtube.com/watch?v=O61Do03ZCjw
Lego Star Wars - For the millionth time, i didn't make this

eu pe alarma asta ma trezesc eu

| Love2Live a răspuns:

Incearca cu Feel good Inc.;-) sau daca vrei sa te trezesti frumos de tot incearca cu Aspen forest sau Hong Kong iar daca vrei sa te trezesti cu o senzatie ca esti intr-o nava extraterestra incearca M1A1, Honkongatron sau 68 state.