| ajfsfamqewED a întrebat:

Pe ce pagini as putea sa imi promovez melodia http://www.youtube.com/watch?v=MsBZ2D8OvrI, vreau sa ajunga pe undeva la peste 1000 si abia am facut 250 cu facebook messenger, deci idei mai bune?

Răspuns Câştigător
| OMEGALIN a răspuns:

Pai poti sa iti rogi prietenii sa trimita si ei la prietenii lor si asa se mai aduna cateva
As dori sa iti dau si un sfat,in piesa aceasta, nu prea se aude vocea ta, e prea tare (volum) negativul, incearca pe viitor sa canti ceva mai tare, ok? happy

| ajfsfamqewED explică (pentru OMEGALIN):

Bine :3. multumesc... Stai pe aproape :3

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Panarama aia de un minut înregistrată cu furculița nu merită promovare.

| OMEGALIN a răspuns (pentru Wøodenpints):

Tu nu ai ce face decat sa pui comentarii ca tine, adica idioate, omul vrea sa faca ceva si de aceea doreste sa fie cunoscut cu ceea ce face, du-te si asculta-ti manelele sau comercialii care o ard pe engleza si nu mai comenta pe aici comenturi de genul

| Wøodenpints a răspuns (pentru OMEGALIN):

1. Dacă tot îți place să latri, bagă și un click la mine pe profil. Găsești acolo ce muzică îmi place. Asta ca să nu mai scuipi retardisme legate de manele sau comerciale. Observ că ești genul ăla de om, atât de încuiat încât când dă peste cineva căruia nu-i place o melodie, automat îl bagă la ascultător de manele.
2. Nu-mi pasă ce încearcă să facă. Rezultatul este unul penibil. Sunet prost, versuri de 3 lei care abia se aud, voce de cepeleag înecat cu scoarță de copac.
3. A încărcat melodia pe un site public și a pus întrebarea asta pe un site la fel de public, unde oricine își poate spune părerea despre ea. Dacă nu-i place să audă păreri, să nu mai pună nimic pe internet. Să-i dea play la el în dormitor și s-o asculte cât vrea. Poate te cheamă și pe tine s-o ascultați împreună, dacă tot vii tu aici cu impresii de mare puță bleagă să-i iei apărarea și să-mi spui mie că el încearcă să se facă cunoscut.

| OMEGALIN a răspuns (pentru Wøodenpints):

Crede-ma ca nu are cum sa sune bine,atat timp cat el nu are tot ce ii trebuie, ii trebuie echipamente pentru a se auzi cat mai bine, el e la inceput si a cerut o parere pe un site public, pentru stadiul sau, tu nu trebuie sa il compari cu muzica care o asculti tu

| Sorin_Stanca_1989 a răspuns:

Asta e un site bun http://underground.tboys.ro