| TrustMe a întrebat:

Pe cine alegeti intre 2PAC (nu prea e idolul meu, dar daca ma implora poate fi), guta (imi place mai mult ca bieber) si bieber (imi place cam la fel de mult ca the mastar tUpAc)?

Răspuns Câştigător
| Lavynyu a răspuns:

Guta

21 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Vai...nici nu exista comparatie intre 2 pac si J. B.
2 pac este considerat rapperul cu cele mai multe vânzări de albume din lume. Mi se pare cel mai tare rapper.
Pacat ca a murit asa tanar si in asemenea hal sad

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Haha laughing)
cum poti sa compari 3 "cantareti" din 3 domenii de muzica diferite ca de la cer la pamant oh go on
J. B e pentru fete
2 Pac, nu stiu unde sa-l bag, la borfasi, la oamenii realisti etc
si Gutza thinking la tzarani?

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Desi si Gutza are niste melodii fff comice laughing)
dar alea in care se lauda cu banii si cu dusmanii si cu femeile :/
nu prea

| hiphopbeatz a răspuns:

Nu, nu intrebarea e o gluma, el este o gluma.

| Necunoscută a răspuns:

CE? Cum să alegi între "Puţă" "Biberon" şi 2Pac? În locul tău, aş alege (bineînţeles că dintre ăştia) 2Pac. De "Puţă" n-am ce vorbi, iar de "Biberon", lasă-l să se maturizezewinking

| Necunoscută a răspuns:

Of, la naiba!laughing

Dacă oricum dădeai fundă la ăla care e cel mai cocalar, nu mai ştiu după ce ai întrebat ce alegem noi, dacă tu ştiai că tot pe "Puţă" îl vreirolling on the floor

Varză! Dacă asculţi manele, înseamnă că e vai de tine şi de viaţa tahappy

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Justin Bieber :]

| Byclick a răspuns:

2PAC, logic. Cum sa-l compari ma pe 2pac cu justin biberon si manelistu de guta.

| Am Muzica In vene a răspuns:

2Pac desigur...hip-hop 4 life

| ktalin2k a răspuns:

2 pac

| aLL3xandra97 a răspuns:

Justinlove struck

| BucatăDeTort a răspuns:

Da' care au fost criteriile de departajare/selectie? raised eyebrows

| Ioana_8454 a răspuns:

Ohhhhlaughing CLAR daca il incluzi pe guta ca idolul tau
esti un mare cocalarthinking
not worthy2pacc nomrallove struck Chiar daca nu sunt fanalove struck oR

| Anchyy18 a răspuns:

Justin bieberlove struck

| gyo a răspuns:

Daca l-ai bagat si pe guta in dscutia asta... e clarhee hee si daca guta e idolu tau, asta e gravlaughing

prefer 2pacwinking

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

2pac clarrlove struck

@ჯ Šĥع`š Øη ƒίяξ ჯ "puta si biberon" laughing

| BaronVonBavaria a răspuns:

2pac ii face pa amandoi si pe guita si pe biberon
pac pac 2 pacbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Diana_1691 a răspuns:

2pac

Nu se compara bieber cu 2pac. De Guta nu mai zicstraight face Guta sucks.

| TheDevilIsHere a răspuns:

Sincerr nu-s fana niciunuiatongue da mai bine bieber si 2pac decat gutza:&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2paclaughing