| MariaSF a întrebat:

Pe cine alegeti
justin bieber-florencia bertotti-selena gomez?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Sunt intr-o mare dilema daca sa o aleg pe Florencia Bertotti sau nu.
Si iti spun si de ce nu-i aleg pe ceilalti.
Pe Justin Beaver il urasc. Nu-i suport mutra aia de hippy(cocoasa de dromader), vocea aia de mata afoana strangulata abia scapata de la macelarie ( am mai zis asta de 3 ori pe TPU laughing ), capul ala de mop, parul nu-mi displace, dar in rest, urasc tot ce este.

Selena Gomez. Inainte imi placea, dar acum cu fitele alea si mutra aia de nevinovata, mi-am schimbat complet parerea.

Stai ca acum sunt sigura ca fanii Justin Bieber si Selena Gomez o sa sara pe mine cu: " fa cum poti sa te iei de iubirea vietii mele si bla bla bla!" Care-i problema voastra? Nu sunt singura care-i uraste pe astia 2 asa ca shht. N-o sa-mi schimb parerea.

Si sa revin: as alege-o pe Florencia Bertotti.

28 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Florencia ca e nini laughing

| gabriela007 a răspuns:

Cine?

| SelluMarrie a răspuns:

Selenalove struck

| Satisfaction a răspuns:

Clar selena gomez! ar mai fi si justin bieber, dar florencia bertotti...imi place piesa ei no te importa...

| yoo23 a răspuns:

Selena.

| xElenaH a răspuns:

Justin Bieber phbbbbt

| RockBabe a răspuns:

Selena Gomez happy Looooogik

| ღღkคrinค19ღღ a răspuns:

Eu aleg Florencia Bertotti e suuuper draguta, decat biberon(Justin Bieber) si Selena e draguta, dar aleg Florencia Bertotti. Klar o aleg pe Flor!

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Selena gomez de oare ce este o fata draguta are voce si ai place cariera ai si da tot ce are big grin

| sweettyyyy a răspuns:

love struckJustin Bieber love struck

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Selena gomez, tu?

| Diana3 a răspuns:

Florencia Bertotti

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_8545 a răspuns:

Justin Bieber. Funda?

| ßarbie a răspuns:

Selena gomez

| ßarbie a răspuns:

Selena gomez':X. funda?smug

| MariaSF explică:

Mie imi place de florencia

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Selena gomez pentru ca 1. Il urasc pe Biberon si 2. Bertotti e o urata. Si pentru ca Selena canta cel mai bine.

| whispersinthedark a răspuns:

Sellenaa` :d

| Sw33ty_9502 a răspuns:

FLORENCIAA! E cea mai draguta si e din serialul meu preferat.

| ioana_3928 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar si fara discuti SELENAAAAAAAAAAAAAA e clar deja e mai faimoasa decat florencia bertotti si justin biber la un loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P` dracu? rolling on the floor
lol fa si uh dintre cine ma pui sa aleg ha ha ha? laughing curva d` sel si tampitu d` beaver? pe flrorecia aia n`o cun deci nu comenwinking
da` p` aia 2 pffaii rolling on the floor
si eu canta mai bine ca ei rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca pe Selena. E mult mai frumoasa. Florencia are dinti de cal. Dar si Bieber e dragut. Asta e doar parerea mea.

| mirunica99 a răspuns:

Florencia bertotti :*o ador:*o iubesc*

| larisa_7816 a răspuns:

Pai bine inteles ca pe biber

| Ella_8547 a răspuns:

Eu o aleg pe florencia bertotti dar imi place si selena gomez.

| wassssup a răspuns:

Sunt total de acord cu "StopLookingAtMe"!