| wekinzsianimale a întrebat:

Voi pe cine preferati mai mult pe Florencia Bertotti (nini) din Nini sau pe selena gomez (alex ) din magicienii din waverly place. eu o prefer mai mult pe Florencia Bertotti dar voi?

9 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

Pe niciuna.

| Alexutza6755 a răspuns:

Imi plac amandoua, dar imi place mai mult de Florencia Bertotti.

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Ce intrebare prosteasca rolling eyes Si cica "Apropo la toti la cere raspund selena gomez le pun vot : nefolositor si stupid". Oricum voturile alea nu scad punctajul lor tongue Degeaba dai nefolositor sau eronat. Aa da si apropo. Nini arata de parca i-a trecut un cal prin fata, de parca s-a lipit de geam :-s E urata rau. Plus pe mine ma sperie dintii si ochii ei. Pana si ochii nu-i are la aceeasi dimensiune. Si bretonul ala e super demodat. In plus Selena Gomez arata mult mai bine.

| elisaelisuca a răspuns:

Logic pe Florencia Bertotti

| elisaelisuca a răspuns:

Pentru ca este asa de grijulie fata de celina si nu am cuvinte sa explic aceasta persoana happy este una dintre favoritele mele :*
Fundita:*?

| wekinzsianimale explică:

Apropo la toti la cere raspund selena gomez le pun vot : nefolositor si stupid la cei cu Florencia Bertotti le pun : inteligent, folositor si amuzant si la cel mai bun raspuns despre Florencia Bertotti le pun funda.

| HermioneLove a răspuns (pentru wekinzsianimale):

Iti dai seama ce prostii vorbesti?
Ce daca altii au alte gusturi diferite de ale tale pui voturi stupide?
Selena Gomez imi place mai mult si la restul au spus asta cu Nini doar pentru vot!

| Andreea25_7881 a răspuns:

Selena Gomez

| teodoramaria a răspuns:

Eu o prefer pe florecia bertotti