| Mentosanaaa a întrebat:

Pe plaja din statiunea Neptun se difuzeaza muzica de la KissFm. De cateva zile tot aud o melodie din care am retinut cateva versuri si pe care nu o gasesc nicaieri pe internet. Dintre versuri, cele pe care le stiu sunt asa : "Si mi se pare ca mi ruleaza in zare filmul Daca dragostea dispare"; "Ma privesti adanc in gand, dar nu-i ceea ce iti doresti, te vad plangand"; "Dar vor ramane povesti si atat". Versurile nu sunt in ordine, nu prea le.am retinut. Daca stie cineva melodia... Funda. ^^

Răspuns Câştigător
| Catalin_Devilutzu_1988 a răspuns:

Din cate am inteles e Phelipe - Viata dar e un single ce va aparea abia in septembrie

| Mentosanaaa explică (pentru Catalin_Devilutzu_1988):

Deci de.aia nu se gaseste nicaieri. Merci mult.

6 răspunsuri:
| Cipuu a răspuns:

Cu mare placere! :*