| MCRgurl a întrebat:

Pe voi nu va sperie piesa asta?
http://www.youtube.com/watch?v=sH7idrN8BzI
pe mine cam da.

11 răspunsuri:
| Wolfszeitt a răspuns:

Daca nu poti aprecia cest gen de muzica nu il asculta. Cadaveria sunt o trupa buna, din punctul meu de vedere. happy

| MCRgurl explică (pentru Wolfszeitt):

Stiu,sunt buni, dar ma cam sperielaughing

| Wolfszeitt a răspuns (pentru MCRgurl):

Dacă tu asculţi LP şi BVB cred şi eu că te sperie. Şi în legătură cu femeiile care "ţipă" Cadaveria e pantaloni scurţi pe lânga Angela Gossow laughing

| MCRgurl explică (pentru Wolfszeitt):

Stiu,am auzit si de ealaughing

| Bitter a răspuns:

Nu.Ar trebui?laughing

| MCRgurl explică (pentru Bitter):

Nu,dar mie mi se pare ciudat ca ma sperie cand e o femeie care tipa.dar asa eu ascult linkin parca si black veil brides si nu ma sperie

| Woodenpints91 a răspuns (pentru MCRgurl):

Ce ar trebui să te sperie la linkin parca şi homalăii de black veil birdies?

| Bitter a răspuns (pentru MCRgurl):

Ti se pare ciudat ca nu esti obisnuit, dar mie imi place.

| Tessa a răspuns:

Asta e nimic...Am altele mai bune. :-P

| ClaraLove a răspuns:

Si pe mine

| m3m0 a răspuns:

Pe mine nu