| 拉维尼亚 a întrebat:

Pe Youtube, intr-un playlist pot sa setez ca sa se redea un anumit timp din fiecare melodie sau trebuie neaparat sa ruleze pana la sfarsit?

Răspuns Câştigător
| AlexandraMoon a răspuns:

Din pacate nu, daca tu dai iti ruleaza pana la sfarsit, trebuie sa pui stop manual.Mai asteapta pana la un nou update, tot vor trebui sa bage si chestia asta.

| 拉维尼亚 explică (pentru AlexandraMoon):

Sper, multumesc de raspuns. As fi avut nevoie de o astfel de functie ca sa fac mai usor vizualizari la niste videoclipuri nu ca sa le ascult.

| AlexandraMoon a răspuns (pentru 拉维尼亚):

Da uneori si eu as vrea aceasta functie insa nu e posibil inca.