| tibimania a întrebat:

Pentru azi am nevoie de un program de editat vocea in melodie.Adica am negativ am vocea dar vreau sa fac vocea ceva in gen Puya-Undeva in Balcani si sa unesc negativul cu melodia.Mai exact un program de muzica.

5 răspunsuri:
| TheoSound a răspuns:

Ai nevoie de mai multe programe. Ai putea sa imi trimiti mie un demo cu vocea ta la rodjtheo@gmail.com si daca imi place te ajut eu.

| tibimania explică (pentru TheoSound):

Te-am intrebat doar numele la programe ca pot sa ma descurc si singur

| TheoSound a răspuns (pentru tibimania):

Fl Studio 9 ca si engine si antares autotune evo ca si VST.

| tibimania explică (pentru TheoSound):

Lasa un id de mess!

| tibimania explică (pentru TheoSound):

Lasa un id de mess sau daca nu vrei sa iti postezi id-ul aicia fa alt id i lasa-l aici