| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot suprapune vocea mea inregistrata peste un negativ din calculator? Vocea e inregistrata cu telefonul si vreau sa vina direct peste negativul din calculator sa se auda clar de tot negativul; vocea este si ea clara, ii voi adauga efecte. Dar cum suprapun cele doua? In ce program si cum le sincronizez?

1 răspuns:
| blitzenn21 a răspuns:

Cool Edit, Sonar X3, Sony Sound Forge, Audacity. cel mai simplu de folosit si in acelasi timp gratuit, este Audacity