| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care asculta dubstep. Acum ceva timp am ascultat o melodie pe youtube era un remix si ca imagine avea o masca de gaze verde si la 1:27 zicea unu REMIX si incepea un remix misto doar ca numai stiu cum se numeste. Poate stiti voi. Multumesc! Dau funda vot de toate!

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Creca o stiu!

| dede11112 a răspuns (pentru unknownn):

Pai si nu poti sa imi dai un link sau ai spus doar la misto?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si care este legatura cu Dragoste si sex?

| Încrucişătorul a răspuns:

Ba, dubstep-ul il inveti intr-o zi.

I-a incearca C-Walk. 'ete 'colo competitie si provocare.
Si ce legatura are asta cu dragostea?

| Gheorghe_Dragos_1979 a răspuns:

Masca de gaze verde, este imaginea celor de la Mt Eden...am cautat pe Youtube, dar nu am gasit nici o melodie dea lor care la 1:27 sa zica remix