| sopranaCadaverica a întrebat:

Pentru cei care fac sport: care sunt melodiile preferate in timpul antrenamentului care va motiveaza cel mai mult?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am preferate dar în general post rock-ul mă face să-mi ies din pepeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica ma face sa dansez laughing Tobe

| InvatamProgramare a răspuns:

Eu folosesc playlisturi de dubstep. Te intereseaza ca playlist sau doar ca info?

| sopranaCadaverica explică (pentru InvatamProgramare):

Ca playlist. Unele dure caut. big grin M-am plicti de heavy metal.

| InvatamProgramare a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

Asta e mix-ul pe care il folosesc, nu cred ca e asa de dur precum vrei tu dar pe mine ma ajuta sa am un vibe fain cele 45 de minute : https://www.youtube.com/watch?v=fBywttuhkUg

| sopranaCadaverica explică (pentru InvatamProgramare):

Fain. Mercihappy