| PussicatDolls a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate happy?
Funda love struck

8 răspunsuri:
| papusikk a răspuns:

Salam si adrian minune

| Ciucii5 a răspuns:

Rihanna-you da one; Adele-someone like you; Sean Paul-she doesn't mind; Likke Li-follow rivers; One Direction-one thing. funda:d

| ArcticMonkey a răspuns (pentru Ciucii5):

Ai uitat Daydreamer! phbbbbt laughing

o sa te pedepseasca Moș Craciun pentru asta devil

| Ciucii5 a răspuns (pentru ArcticMonkey):

rolling on the floorda asa e sorry Santawinkinglaughingdeci si Adele- daydream

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shake it up-scratch.Connect-R-Take it slow.Brigit Mendler-I am gonna run to you.Blaxy Girls-Mr. & Mrs. President.

| Flowerz a răspuns:

Lady gaga - marry the night. inna - endless. alexandra stan - million. lykke li - i follow rivers. selena gomez - love ya like a love song. miley cyrus - cant be tamed. pussycat dolls - feeling good. nayer ft. pitbull, mohombi - suavemente.

| dacy21 a răspuns:

Mie sincer cel mai mult imi plac Fly Project-Musica si Emil Lassaria-Guantanamera!