| XooPatriciAooX a întrebat:

Pentru cei care stiu sa utilizeze Free audio editor...Cum pot sa fac melodiile dintr-un colaj sa treaca intr-un mod mai placut de la una la alta?(sa se suprapuna la sfarsit, sau chestii din astea). sau daca nu se poate in programul acesta ziceti altul care sa faca astabig grin

Răspuns Câştigător
| lupumihaita a răspuns:

Incearca movie maker alege cate melodii vrei tu si ordinea in care vrei sa ti -le cante si fa-ti un colaj apoi da save si asculta-l.Ai mai multe optiuni de crosfadder acolo.