| ThePayback a întrebat:

(Pentru cunoscatori) Dupa voi, cand au sunat The Misfits cel mai bine?

1 răspuns:
| OutlawsMagazine a răspuns:

Stii tu,daca stai sa privesti cu un ochi critic,tot timpul vei gasi ceva de obiectat in evolutia unei trupe si daca nu te vei trezi chiar tu sa spui ca "la inceput erau mai buni, faima i-a strica", atunci sigur o va face cineva.Din punctul meu de vedere, perioada in care Misfits au avut cele mai bune melodii, calitativ vorbind a fost perioada 1979-1985, perioada in care au inceput sa-si insuseasca mai bine genul Horror Punk. Oricum, Misfits raman pionieri prin oricate schimbari si probleme ar fi trecut, asta e cert.

Pentru mai multa muzica de genul(adica de calitate), intra pe www.outlawsmag.blogspot.com