| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Pentru fanii Hammerfall, și nu numai :
http://www.youtube.com/watch?v=jUcQMOy23KY
New song.
Hai,luați-o și pe-asta, că se potrivesc:
http://www.youtube.com/watch?v=3hEDJsABr-k

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HueyFreeman a răspuns:

Mersi, nu stiam ca vor scoate un album nou. Deja le am pe toate celelalte, abia astept sa apara si asta.

| Dragosdoar a răspuns:

Ah,mersi ciorane, aproape ca uitasem de albumul asta

| StalkerSoul a răspuns:

Si cu ce anume ar trebui noi sa te ajutam?

| BeyondTheDarkSun explică (pentru StalkerSoul):

TPU nu înseamnă numai să răspunzi la întrebări. Oricum, poți trece mai departe, ascultând liniștit la manelele tale, dacă nu îți convine ceea ce am postat eu aici.

| StalkerSoul a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

TPU, este un site pentru ajutor! nu sa postezi tu ce iti vine in cap, stai linistit nu ascult manele! Daca m-ai cunoaste ai sti ce ascult, asa poti da din gura cat vrei, nu-mi pasa, nu ma cunosti!

| BeyondTheDarkSun explică (pentru StalkerSoul):

E pentru ajutor că așa vrei tu.Eu vreau să fie și pentru alte chestii.Ba exact pentru asta este,și din moment ce mi-a fost aprobată postarea, înseamnă că totul e în regulă.Ce vă mai place să fiți limitați, de fapt, vă limitați singuri mai mult decât cere sistemul, din câte am observat.

| StalkerSoul a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

laughing ce vorbe pe tine, in fine nu stau sa-mi bat capul cu toti...
O zi buna.

| BeyondTheDarkSun explică (pentru StalkerSoul):

Normal,pentru că e important dovleacul.Nu am vrea să facă poc de la atâta gândit.

Răspuns utilizator avertizat
| Trolli a răspuns (pentru StalkerSoul):

In caz ca nu stiai, se pot pune si intrebari conversationale. Nu incalca regulamentul...
Lasa teoria chiribritului, nu iti convine, treci mai departe!

P.S. Melodiile sunt frumoase! Multumim, Cioran.