| MyTzZy a întrebat:

Pentru fanii Miley Cyrus/Hannah Montana:
Cine stie cum pot castiga gratuit o peruca Miley Cyrus sau Hannah Montana?

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Dc vrei neaparat sa o castigi? ai putea sa iti cumperi una, nu sunt asa scumpe in fond. mi-am luat si eu una, nu neaparat de hannah montana, dar gasesti pe : www.vsmall.ro!

9 răspunsuri:
| Madutza_9991 a răspuns:

Pai momentan nu se poate(cred). dar daca faci pariu pe o peruca HM cu unul care are iar tu castigi... da, e cat de cat pe gratislaughing

| nehoiu a răspuns:

Pai inscriete si cine stie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley e foarte tare hannah montana's uni cred ca eproasta der eu nu spui ca e proasta e zic e foarte tare si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi nu iti da nimeni o peruca pe gratis cine e atat de prost de nebun sa iti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am castigat 10 gratis e simplu platesti 1 si iti da 9 pe gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am id lui miley frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luatii id meu si va dau id lui miley cyrus ce adevarat id meu este fitzze.rozz_janinutzza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajungand la nr 593.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.perica lui miley cyrus.tv sau ro?