| Ana_6509 a răspuns:

@Luchass :nu-ti revarsa frustrarile aici.De multe ori am fost de acord cu cele spuse de tine insa aici,, ti-ai cam bagat nasul unde nu-ti fierbe oala". El a dedicat melodia(care de altfel e superba)nu clipul.Si apropo tare curios mai esti din moment ce el a scris,, pentru fete"si tu ai intrat.
Mersi pentru melodie. Te pup.

12 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

I-mi place clipuletzulhappy reusit dupa parerea mea, daca esti mai atent poti observa si cum se sincronizeaza perfect versurile cu unele imagini.

| SweetCandy a răspuns:

Imi palce la nebunie melodia...cauta si Crede toit voltajlove struck e la fel de frumoasahappy multumesckiss si nu te mai supara pe luchashappy nu e la fel de sensibil ca noibig grin

| AndutzaAndu a răspuns:

Este foarte frumoasa melodialove strucklove strucklove struck

| -TattO- explică:

"ba baiatule" daca nu iti place taci in pana mea si inghite. te consideri fata?
si in al 2-lea rand nu e facut de mine.

si in al 3-lea rand nu ascult din astea am gasit clipu acolo si am dat imi departe.

gandeste in pana mea ce vorbesti. bolnav mintal esti tu,

| -TattO- explică:

laughing sa fim seriosi. fiecare face ce'i place... ce mai a sincronizat imaginile cu melodia...

fa si tu asa.

si daca era de copyright... ii luau sunetu pe youtube si scria ca e ceva de copyright.

| simoSTAR a răspuns:

Superbe versuri...si asa este."doar o data in viata poti sa ajungi intr-o clipa s-o iubesti, si-o viata sa n-o uiti".
hehe, uitasem de aceasta melodie

| DrViorel a răspuns:

Prietene nu jigni degeaba, caci ii alegerea lui de ce si cum face, nu a facut un film porno cu o gaina si un tigru, ci o melodie si a pus imagini care a crezut el ca se potrivesc, faci din tantar armasar vrand sa dovedesti ca tu esti mai destept sau ce anume? Uite nici mie nu imi plac manelele dar aia nu inseamna ca ma apuc sa injur pe salam, ciorba, peste guta si altii (cum se mai numesc ei), pur si simplu nu le fac audienta si nu sunt de acord cu ei, dar nu ii batjocoresc, caci ii alegerea lor. Asa ca fi baiat de calibru si respecta-i pe altii sa fi si tu la randul tau respectat. O zi buna sa ai!

| dada a răspuns:

Versurile melodiei sunt frum love struck si unele imagini

felicitari cui l-a facutwinking

| dulshe a răspuns:

Foarte frumos videoclipul. De nedescrislove strucklove struck
Chiar iti multumesc foarte mult ca mi-ai dat si mie o idee. O melodie super pe care nu o stiam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzică proastă, imagini de doi lei, de la un om cu probleme, mai mult sau mai puțin mintale. Fă-ți un control! Dacă vroiai să fii original, atunci ar fi trebuit să faci matale pozele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MuSic și drviorel (apropo, nu suntem prieteni), răspunsul era dedicat persoanelor cu probleme mintale care fac astfel de videoclipuri și își bat joc de unele melodii. Plin netul de „opere" d-alea fotoșopate, îmi vine și scârbă când le văd, nimic original în ele, aceleași poze în fiecare „slaidșău", ce naiba să le mai ceri. Și MuSic, dacă nu-i clipul tău, atunci mea culpă, încă o dată: răspunsul se adresează autorului.
P. S.: Dacă autorul e de sex masculin, sunt sceptic în privința orientărilor sale sexuale.
P. S. 2: O fi o țară liberă, dar de copyrights a auzit vr'unu'? Cre' că nu.

| amylove a răspuns:

Mie imi place melodia:X:X:X chiar e super misto