| AirănMeidăn a întrebat:

Pentru 'metalisti' :
http://www.youtube.com/watch?v=iijKLHCQw5o

Ce parere aveti?

19 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

E printre preferatele mele.
Păcat că după Satana au aflat toţi maneliştii de ea.

| AirănMeidăn explică (pentru Furculingură):

E adevarat.
Dar tot manelisti raman. Dupa parerea mea, chiar daca incearca si ei sa asculte melodiasi sa le placa, pana la urma o asculta de 3-4 ori si dupa parca tot manelele este mai bune.

| Duucu a răspuns:

Nu o pot asculta, înainte o făceam, dar de cănd a apărut SatanaPC îla pur și simplu nu mai pot.

| Vans a răspuns:

O piesă arhicunoascută. Cu siguranţă n-o ştie nimeni.
De ce tot timpu' trebuie să vă credeţi superiori şi să specificaţi "pentru metalişti"?

| AirănMeidăn explică (pentru Vans):

Nu ma cred superioara.Am spus "pentru metalisti" pentru ca normal ca ei cunosc mai bine genul de muzica, si trupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care o sa fie urmatoarea melodie despre care o sa ne intrebi ce parere avem? Enter Sandman?
Nu mai pune melodii despre care a auzit toata lumea ca sa ai parte de raspunsuri pe placul tau, ca sunt sigur ca nici jumate n-au stat sa o asculte si doar au zis ca e misto doar dupa numarul de vizualizari, nume si intro.

| Bøøgey a răspuns:

Si pe tine te educa Satana?

| AirănMeidăn explică (pentru Bøøgey):

Nu neaparat.Pot spune ca sunt obisnuita cu genul asta de muzica de la o varsta destul de frageda.De trupa auzisem deja, si am si ascultat dar la vremea aia nu-mi placea.El doar mi-a amintit.

| Bøøgey a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu, nu, tu esti obisnuita cu genul de mizerie cantata de BVB. E o mica mare diferenta, hai sa nu ne c*cam pe noi.

| AirănMeidăn explică (pentru Bøøgey):

Sincer, mi-au placut si BVB. Dar incet incet n-am mai ascultat si melodiile lor au devenit... nu stiu cum sa explic dar pur si simplu m-am plictisit de ei.

| Bøøgey a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Aha, si acum ce trupe asculti? Asking Alexandria si Linkin Park? laughing

| AirănMeidăn explică (pentru Bøøgey):

Nici una din ele. Nirvana, iron Maiden din cand in cand, Red Hot Chilli Peppers.

| Bøøgey a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Aha, ma gandeam ca asculti rahaturi ca Pantera sau Finntroll. Nu-i asa ca-s oribile trupele de genul asta?

| AirănMeidăn explică (pentru Bøøgey):

Pantera imi place.
Finntroll nu ma dau pe spate, dar sunt ok.

| Andruzzi a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Nu stiu daca ti-ai dat seama, dar Bøøgey era sarcastic. Cred ca lui ii place Pantera si Finntroll. (Daca nu-i asa, sa ma trazneasca Thor)

| AirănMeidăn explică (pentru Andruzzi):

Mi-am dat seama, crede-ma.Doar ca nu am vazut atat de necesar sa arat asta

| Zerathull a răspuns:

Nu-mi place, plicticos...

| whitegirl7st a răspuns:

E melodia mea preferata de la Eluveitie. Suna foarte bine si versurile sunt interesante.winking

| AirănMeidăn explică (pentru whitegirl7st):

Si mie imi place cel mai mult de la ei.