| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Pentru rockeri.
Daca nu stiti melodia/formatia atunci ascultati cu atentie this masterpiece :)
http://www.youtube.com/watch?v=hWgBjsx79Jg
Va place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai frumoase manelele. Nu vă înţeleg pe voi ăştia ce ascultaţi muzică dă satanişti.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iei,nu iei bacu', seminţele acelaşi gust are.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nu, că le mănânci mai cu amărăciune şi regreţi 0, 01 % lenea pe care ai purtat-o cu tine toţi anii de şcoală. Şi hraconeşti şi puţin cu efect, ca să vadă tovarăşii că tu eşti conştient şi-ţi pasă de viitorul tău şi de restul plozilor ce-i ţine mă-ta ( şi să nu uităm de cratimă, bineînţeles ) sub fustă.
Problema e că vinovăţia asta e efemeră. Mai pui o manea de jale direct de pe iphone şi trece.

Acu ' să văd ce mă aşteaptă în 2014 când dau eu bacu'. Dar ce pun de "jale", dacă pic? Dar nu pic, că nu-s chiar atât de iresponsabilă.

| BeyondTheDarkSun explică (pentru anonim_4396):

Asa-i laughing

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Hansi! Desi au capodopere si mai mari decat asta, cum ar fi Thorn sau The Eldar.

| BeyondTheDarkSun explică (pentru Dumnezău):

Corect! Dar ma impresioneaza faptul ca in aceasta melodie de 14 minute exista epicness continuu happy

| Aneurysm a răspuns:

Magnum opus!

\m/

| SkizoMetal a răspuns:

Îmi place. thinking

| LedZep a răspuns:

Foarte tare