| LiquidFlesh a răspuns:

Da.Frumoase piese,dar in sezonul cald prefer sa ascult ceva mai energic,cum ar fi: Rage Against The Machine,Motorhead,Manowar,Prodigy, chiar DnB, dubstep si reggae (tot neamul Marley).

8 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee get a life!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee nu da vina pe mine pentru tampeniile tale

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Soareee daca as fi in locul tau m'as impusca sau mi'as turna petrol

| LiquidFlesh a răspuns:

@Soareee : They see you trollin,they hatin' laughing Da,ai dreptate, se pun intrebari pe site, da' cu ce ne deranjeaza ca ea propune din cand in cand piese? happy

| MeAndMe1000 a răspuns:

Misto!

| Yell0w a răspuns:

Si unde e intrebarea? pe siteul asta se pun intrebari stii?
iar faci propuneri?rolling on the floor

| Yell0w a răspuns:

Eu ma?
cred ca tu ar trebui.
ia mai gandeste-te

| Yell0w a răspuns:

Ce tampenii de-ale mele? rolling on the floor