| hecamefrommetalland a întrebat:

Personal,mă bucur că am mai descoperit o trupă de symphonic power metal italian de calitate în afară de Derdian și Rapsody of Fire:
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=sjs23C6 40dk&NR=1
Păreri?

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Ce bine se combină vocea cu instrumentalul. Bun.

11 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Sună foarte bine, instrumentalul e superb.

| Vans a răspuns:

Sună bine.

| hecamefrommetalland explică (pentru Vans):

De ce naiba ăștia ți-au suspendat contul?

| Vans a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

Răspunsuri irelevant.Şi jignitoare.Admini de 2 bani.

| hecamefrommetalland explică (pentru Vans):

Dacă chiar ar fi datorită jignirilor atunci cu siguranță ar trebui eliminați aproape toți utilizatorii, admini orbi și buni de nimic.Acum hai! Șterge-mi contul pentru că am spus asta, admin INUTIL!

| Vans a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

De fapt adimii sunt aşa primitivi încât mi-au şters câteva răspunsuri folositoare, fără nicio jignire.Noi să fim sănătoşi, dă-i dracun pe adimi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place. Amazing Song.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah,nu mă atrage power-metalul.

| hecamefrommetalland explică (pentru anonim_4396):

OK,nu am nimic cu asta, powerul nu e pentru toți, nici thrashul, nimic nu e pentru toți.

| MaskOfSanity a răspuns:

Sună bine. Mai ales instrumentalul.