| SyLvYuTzU a întrebat:

PLSSSSS spuneti-mi cum trec cursa "Drag" la NFS Most Wanted!
Ce trebuie facut ca sa o castig?
Raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
| zNCrys a răspuns:

Cand accelerezi iti apare sus pe mijloc o bulina albastra care se face verde dupa rosu. Pe shift schimbi viteza, cand accelerezi si apare bulina verde apesi shift, cand turatia creste si apare iar bulina verde mai apesi odata pe shift si tot asa pana la finish.Vezi sa nu lovesti masinile din trafic. PS. Pe shift schimbi 1->2->3->4 pe ctrl (stanga) schimbi 4->3->2->1
Bafta!